Понеділок, 25.05.2020
Віртуальний методичний кабінет
МПЛБ та СП
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Формування ініціативної особистості, здатної приймати нестандартні рішення, не можливе без широкого залучення учнів до участі в управлінні ліцейними справами. Учнівське самоврядування є важливим засобом надання реальної допомоги учням у практичному засвоєнні сучасних форм організації трудової діяльності, широких та реальних можливостей для вільного волевиявлення особистості в умовах єдиного ліцейного соціального простору. Учнівське самоврядування допомагає становленню ліцеїстів як соціально-активних особистостей.

Протягом навчального року в ліцеї діє Учнівська рада, яка складається з комісій: комісія дисципліни, порядку і навчально-пізнавальної діяльності; культурно-масова, комісія інформації і реклами; комісія соціального захисту; спортивно-оздоровча комісія; комісія трудової дисципліни. Учнівська рада  разом з кураторами комісій бере активну участь в громадському житті ліцею за напрямками своєї діяльності. До складу комісій входять не лише учні груп, а й класні керівники, керівники гуртків, вихователі, психолог та соціальний педагог.  Кожна з комісій працює згідно свого плану роботи.    

 

 

СТРУКТУРА   УЧНІВСЬКОГО   САМОВРЯДУВАННЯ

МИКОЛАЇВСЬКОГО  ПРОФЕСІЙНОГО  ЛІЦЕЮ  БУДІВНИЦТВА  ТА  СФЕРИ  ПОСЛУГ

 

 

Комісія навчально-пізнавальної діяльності, дисципліни, порядку і та правової культури постійно контролює стан успішності навчання учнів І – ІІІ курсів за допомогою рейдів перевірок підготовки до занять учнів, аналізу рівня навчальних досягнень учнівських колективів, здійснює рейди-перевірки чергування учнів у групах, в ліцеї, перевіряє зовнішній вигляд, аналізує зайнятість в гуртках та факультативах учнів, схильних до правопорушень, чим сприяє підвищенню інтересу  до знань, самоосвіти і самовдосконалення.

Мета комісії культурно-масової, інформації та реклами – поширення інформації про діяльність ліцею, формування позитивного іміджу ліцеїстів. Висвітлення подій здійснюється за допомогою студентської газети «Гачок». Члени комісії прикрашають сцену до свят, виховних годин, оформлюють святкові стіннівки, ведуть фото- та відео-літопис ліцею. Щовівторка оновлюється стенд «Сьогодні в країні, у світі». З метою відродження національної культури українського народу комісія організовує та проводить розвиваючі і творчі заходи, вечори, конкурси, свята, сприяє культурному та естетичному розвитку учнів, виявляє та розвиває їх здібності, сприяє підвищенню інтересу учнів до життя ліцею.

Метою комісії соціального захисту є виховання в учнів здатності співчувати, почуття гуманності, уміння робити добро. В основу планування своєї діяльності комісія поклала принцип волонтерського руху, благодійності, захисту та представництва прав ліцеїстів в учнівському самоврядуванні. Пріоритетним напрямком визначена благодійна діяльність.

Певних результатів роботи досягла спортивно-оздоровча комісія. Учні ліцею є активними учасниками, призерами та переможцями обласних спартакіад, конкурсів, спортивних змагань з легкої атлетики, баскетболу та інших видів спорту.

 

ПЛАН роботи Ради учнівського самоврядування МПЛБ та СП на 2015-2016н.р.

 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Create a free website
 • \n
 • uCoz Community
 • \n
 • uCoz Manual
 • \n
 • Video Tutorials
 • \n
 • Official Template Store
 • \n
 • Best uCoz Websites
 • Copyright MyCorp © 2020
  Зробити безкоштовний сайт з uCoz